ČSA zavádzajú novú frekvenciu na linke do Ostravy

Novú frekvenciu zavádzajú ČSA na pravidelnej linke Praha - Ostrava. Nové spojenie bude z Prahy odlietať v neskorých večerných hodinách, na spiatočnú cestu z Ostravy sa potom vydá na druhý deň skoro ráno. Nová frekvencia Českých aerolínií do Ostravy plne nahradí lety spoločnosti Job Air - Central Connect Airlines. Sedačková kapacita na linke Praha - Ostrava tak zostane zachovaná v pôvodnej úrovni.

Nová frekvencia OK 020/021 bude operovaná z Prahy denne okrem soboty, z Ostravy potom každý deň okrem nedele. Odlety z Prahy aj z Ostravy budú v rovnakých časoch, v ktorých odlietali stroje Job Airu, tj o 21:30 z Prahy s príletom do Ostravy o 22:30. Z Ostravy budú lietadlá Českých aerolínií štartovať na druhý deň ráno o 5:20 s príletom do Prahy o 6:20. Nová frekvencia bude operovaná turbovrtuľovými lietadlami ATR42, v špičkách budú České aerolínie pripravené na jednotlivé lety nasadiť aj prúdové lietadlá s väčšou kapacitou.

Nové lety sú v rezervačnom systéme a je možné si na ne rezervovať letenky. Všetci cestujúci s OK letenkou, ktorí mali pôvodne letieť linkou Job Airu do Ostravy, budú preknihované na novú frekvenciu Českých aerolínií.

Publikované: 24.07.2012

Výhodné parkovanie pri letisku Bratislava

Využite lacné parkovisko neďaleko bratislavského letiska M.R.Štefánika. Čím skôr objednáte, tým menej platíte.

Novinky súťaže akcie