Letenky USA

Výhodné parkovanie pri letisku Bratislava

Využite lacné parkovisko neďaleko bratislavského letiska M.R.Štefánika. Čím skôr objednáte, tým menej platíte.

Letenky USA na Invia

Oficiálny názov Spojené štáty americké
Hlavné mesto Washington
Časový posun - 5 až 10 hodín voči stredoeurópskemu času
Úradný jazyk angličtina
Hlavné letisko New York, Dallas, Los Angeles, Atlanta, Miami, Chicago, San Francisco

Vybrané miesta a letisko - Informácie:

New York - Havajské ostrovy - Miami


Spojené štáty americké sú vyspelou federatívnou prezidentskou republikou v Severnej Amerike, ktoré zaberajú 40 % plochy Severnej Ameriky, siahajú od Atlantického po Tichý oceán a vďaka enkláve Aljaška dosahujú až k brehom Severného ľadového oceánu.
V centrálnej časti sa nachádza 48 štátov z celkového počtu päťdesiatich. Ďalšími štátmi je totiž Aljaška a Havajské ostrovy v strednej časti Tichého oceánu.

Neváhajte a zakúpte si lacné letenky do USA a okúste americký sen na vlastnej koži. USA je treťou najväčšou krajinou sveta. Čo sa týka rozlohy, väčšie je iba Rusko a Kanada, a z hľadiska obyvateľov sa nachádza hneď po Číne a Indii. Z pohľadu ekonomiky a politického či kultúrneho vplyvu USA zaujíma prvé miesto vo svete a to vďaka veľkému prírodnému bohatstvu, dlhej tradícii demokratickej spoločnosti, pestrému národnostnému zloženiu aj silnej národnej identite.Leťte sa presvedčiť a poučiť z histórie USA s nami. Neváhajte a zarezervujte si lacné letenky do USA s INVIA.sk

Je to krajina, kde nájdeme ako vysoké hory, tak plošiny, nížiny, púšte i polopúšte, národné parky, kaňony, obyvateľov z celého sveta, či už Ázie, Afriky, Európy alebo Južnej či Strednej Ameriky.

Hlavným centrom je mesto New York, pričom hlavným mestom je Washington. V New Yorku sa nachádzajú tri významné letiská, ktoré tvoria druhý najväčší letecký uzol na svete. Sú to letisko JFKennedy Airport, Newark a La Guardia, ktorá ročne odbaví 85 mil cestujúcich. Objednajte si lacné letenky do USA a nechajte sa uniesť v každom meste jeho unikátnou atmosférou.