British Airways

Výhodné parkovanie pri letisku Bratislava

Využite lacné parkovisko neďaleko bratislavského letiska M.R.Štefánika. Čím skôr objednáte, tým menej platíte.

British Airways

British Airways sú najväčšími aerolinkami vo Veľkej Británii a treťou najväčšou leteckou spoločnosťou v Európe. Letecká spoločnosť British Airways bola založená v roku 1924 ešte pod názvom Imperial Airways. British Airways bola medzi zakladajúcimi členmi leteckej aliancie Oneworld.

Letecká spoločnosť ponúka lety do 222 destinácií po celom svete. Patrí medzi ne napríklad Austrália, Argentína, Belgicko, Kanada, Čína, Česká republika, Bulharsko, Egypt, Estónsko, Nemecko, Fínsko, Francúzsko, Maďarsko, India, Indonézia, Írsko, Keňa, Japonsko, Libanon, Malta, Maurícius, Saudská Arábia, Portugalsko , USA, Turecko, Tanzánia, Uganda, Rumunsko a veľa ďalších.

Hlavnými letiskami sú London Heathrow a London Gatwick.

Na Letenky.Invia.sk je možné si zakúpiť všetky lety leteckej spoločnosti British Airways v súhrne celej ponuky letov po celom svete.

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220

Ochrana Vášho súkromia

Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty.

Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch.

Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem