Lufthansa

Výhodné parkovanie pri letisku Bratislava

Využite lacné parkovisko neďaleko bratislavského letiska M.R.Štefánika. Čím skôr objednáte, tým menej platíte.

Lufthansa

Letecká spoločnosť Lufthansa je najväčšou leteckou spoločnosťou v Nemecku. Založená bola v roku 1926 v Berlíne. Sídlo spoločnosti Lufthansa sa nachádza v Kolíne nad Rýnom. V Európe zaujíma svojou veľkosťou druhé miesto za spoločnosťou Air France-KLM. Spoločnosť Lufthansa je zakladajúcim členom najväčšej svetovej leteckej aliancie - Star Alliance.

Počet destinácií, do ktorých Lufthansa lieta je cez 200 destinácií po celom svete. Lufthansa lieta aj z pražskej Ruzyně. Ponúka lety do Bangkoku, Los Angeles, New Yorku, Hamburgu, Madridu, Turína, Dubaja, Sao Paula, Barcelony, Nice, Pisy, Dusseldorfu, Frankfurtu, Stuttgartu a iných. Svoje dve najväčšie základne má letecká spoločnosť Lufthansa umiestnené na letisku vo Frankfurte nad Mohanom a v Mníchove.

Na Invia.sk nájdete širokú ponuku leteniek svetových leteckých spoločností do celého sveta. Na Letenky.Invia.sk si môžete zakúpiť aj všetky lety leteckej spoločnosti Lufthansa.

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220

Ochrana Vášho súkromia

Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty.

Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch.

Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem