KLM

Výhodné parkovanie pri letisku Bratislava

Využite lacné parkovisko neďaleko bratislavského letiska M.R.Štefánika. Čím skôr objednáte, tým menej platíte.

KLM Royal Dutch Airlines

KLM sú holandské aerolínie, ktoré boli založené roku 1919. V súčasnej dobe sú KLM najstaršou leteckou spoločnosťou na svete. Sú súčasťou spoločnosti Air France-KLM, ktorá vznikla spojením holandského a francúzskeho národného leteckého dopravcu KLM.

Domovským letiskom KLM je Amsterdam Schiphol Airport.

Vo svojej ponuke má letecká spoločnosť KLM 177 destinácií po celom svete. Zo špeciálnej ponuky je na výber napríklad Amsterdam, Dubaj, Chicago, San Francisco, Shanghai, Hong Kong, Sao Paulo, Tokyo, Osaka. Ďalej sú to lety z pražskej Ruzyně napríklad do Ríma, Milána, Hamburgu, Istanbulu, Moskvy, Rigy, Malagy, Los Angeles, Salt Lake City, na Tenerife, Las Palmas alebo Miami.

Invia.sk vám poskytne možnosť vyberať z globálnej ponuky letov po celom svete. Na Letenky.Invia.sk je možné si zakúpiť všetky lety leteckej spoločnosti KLM.

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220

Ochrana Vášho súkromia

Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty.

Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch.

Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem