Delta Air Lines

Výhodné parkovanie pri letisku Bratislava

Využite lacné parkovisko neďaleko bratislavského letiska M.R.Štefánika. Čím skôr objednáte, tým menej platíte.

Delta Airlines

Delta Airlines je letecká spoločnosť založená v roku 1928 ako Delta Air Service. V súčasnej dobe patrí medzi 3 najväčšie letecké spoločnosti na svete. Delta Airlines je súčasťou najväčšej leteckej aliancie SkyTeam.

Hlavnými letiskami spoločnosti Delta Airlines sú Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport (najväčšie letisko na svete), Salt Lake City International Airport, Cincinnati / Northern Kentucky International Airport, John F. Kennedy International Airport a pražská Ruzyně.

Delta Airlines prevádzkuje vnútroštátne i medzinárodné lety do viac ako 300 destinácií na piatich kontinentoch. Medzi nimi sú napríklad Amsterdam, Atény, Paríž, Rio de Janero, Rím, Švajčiarsko, Budapešť, Londýn, Buenos Aires, Latinská Amerika, Mexiko, Las Vegas, Havaj, Škótsko, Írsko, Nemecko, Dánsko, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Taliansko, Francúzsko, New York, Kalifornia, Colorado, Karibské ostrovy, a mnoho iných.

Všetky lety leteckej spoločnosti Delta Airlines je možné zakúpiť aj na Letenky.Invia.sk v rámci celej ponuky letov po celom svete.