Emirates

Výhodné parkovanie pri letisku Bratislava

Využite lacné parkovisko neďaleko bratislavského letiska M.R.Štefánika. Čím skôr objednáte, tým menej platíte.

Emirates Airlines

Letecká spoločnosť Emirates Airlines sídli v Dubaji a bola založená v roku 1985. Tieto aerolínie nie sú súčasťou žiadnej leteckej aliancie. Spoločnosť Emirates ako prvá ponúkla svojim pasažierom možnosť používať mobilné telefóny na palubách svojich lietadiel.

V súčasnej dobe ponúka Emirates Airlines lety do 88 destinácií. V ponuke je napríklad Atlanta, Chicago, Hamburg, Jakarta, Seychely, Salt Lake City, Bahrain, Boston, Londýn, Miami, Sydney, Paríž, New York, Montreal, Moskva, Atény, Frankfurt, Malta alebo Tunis.

Domovským letiskom je Dubai International Airport.

Na Letenky.Invia.sk môžete zakúpiť všetky ponúkané lety leteckej spoločnosti Emirates Airlines. Invia.sk vám poskytne možnosť vyberať z globálnej ponuky letov po celom svete.

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220

Ochrana Vášho súkromia

Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty.

Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch.

Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem