Letenky Veľká Británia

Výhodné parkovanie pri letisku Bratislava

Využite lacné parkovisko neďaleko bratislavského letiska M.R.Štefánika. Čím skôr objednáte, tým menej platíte.

Letenky Londýn na Invia

Hlavné letisko Heathrow, Stansted, Gatwick, Luton
Priemerná najkratšia doba letu z Prahy 01:15 h
Časový posun GMT - 1 hod
Úradný jazyk angličtina, galština a velština


Zakúpte lacné letenky do hlavného mesta Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska do Londýna, ktorý je zároveň najväčším európskym mestom, ktoré sa rozkladá na juhovýchode krajiny pri ústí rieky Temža. Objednajte si lacné letenky do Londýna a navštívte mesto, ktoré už niekoľko storočí predstavuje hlavné sídlo britských monarchov a vlády. Londýn je tiež centrum obchodu. Nájdeme tu historické budovy, múzeá, galérie, moderné výškové stavby, obchodné a zábavné centrá.

K najpopulárnejším a najobľúbenejším častiam Londýna patrí West End, čo je spoločenské, kultúrne a zábavné centrum, kde vládne čulý ruch. Navštívte centrum politického a náboženského života, nájdeme tu Westminster, Trafalgarské námestie, Piccadilly Cirkus, London Eye .

Medzi najznámejšie pamiatky patrí bezpochyby Buckinghamský palác, ktorý je sídlom a úradom kráľovnej Alžbety II.

Objednajte si lacné letenky do Londýna a navštívte ďalšiu významnú štvrť, ktorou je City. Táto štvrť je hlavným finančným centrom celého Spojeného kráľovstva a jedným z najdôležitejších centier na svete. V minulosti bola jej dominantou katedrála sv. Pavla, ktorá je teraz obklopená vysokými budovami kancelárií.